Aplikácie a webstránky pre vodičov EV

  1. Nájdite svoju nabíjaciu stanicu a nabíjajte sa s GreenWay

S GreenWay môžete začať nabíjať ihneď po stiahnutí aplikácie a zadaní kontaktných a platobných údajov. S appkou môžete nielen ľahko nájsť nabíjacie stanice na mape – nabíjačky GreenWay, nabíjačky tretích strán a nabíjačky roamingových partnerov, ale aj spustiť nabíjanie svojho EV cez čítačku QR kódov v aplikácii, vidieť dostupnosť nabíjačiek v reálnom čase, fotky, prístupové inštrukcie a miesta v okolí, pomocou filtrov vyhľadajte nabíjačky podľa svojich preferencií, použite navigáciu k nabíjačke, pozrite si prehľad všetkých svojich nabíjaní, okamžite získajte dôležité informácie prostredníctvom push notifikácií a oveľa viac!
www.greenway.sk

Čo sa nám na našej appke páči najviac? Bezpečnosť a pohodlnosť. V prípade akýchkoľvek problémov na ne nie ste sami – naša zákaznícka podpora s nepretržitou 24/7 prevádzkou vám pomôže zaistiť hladký, bezpečný a príjemný zážitok z nabíjania. Navyše sa snažíme vás – našich používateľov – stále počúvať a vylepšovať appku ako sa len dá!

  1. Nájdite svoju nabíjaciu stanicu s PlugShare

PlugShare je jedna z najlepších aplikácií na nabíjanie EV dostupná na celom svete s viac ako 230 000 miestami a s rôznymi funkciami plánovania ciest. Môžete vyhľadávať podľa typu staníc – verejné, s vysokým výkonom alebo rezidentské – a filtrovať podľa poskytovateľa siete. Umožní vám nájsť dôležité detaily, ako napríklad zástrčky, ktoré stanica podporuje, atď. Komunita je dobre rozvinutá, takže stanice často obsahujú podrobné popisy lokalít, fotografie a informácie o okolitých miestach, ako sú reštaurácie, verejné Wi-Fi a toalety.
https://www.plugshare.com/

Prečo sa nám páči? PlugShare poskytuje najpresnejšiu a najkompletnejšiu mapu verejného nabíjania na celom svete s filtrami prispôsobenými tak, aby vyhovovali preferenciám vodičov. Väčšina nových registrácií EV si vytvorí účet v PlugShare. Appka je plná užívateľských recenzií a tipov, komentárov, fotografií a detailov staníc. S viac ako 300 000 aktívnymi a angažovanými členmi mesačne je PlugShare najväčšou komunitou vodičov EV na svete.

  1. Získajte aktuálne informácie o elektrických vozidlách s Electric Vehicles Database

Electric Vehicles Database je ľahko prístupná databáza elektrických vozidiel so všetkými údajmi, ktoré sa ich týkajú. Informácie uložené v databáze EV objektívne odpovedajú na otázky týkajúce sa nabíjania, dojazdu a každodennej jazdy s EV. Cieľom databázy EV je zhromažďovať čo najviac reálnych svetových údajov.
https://ev-database.org

Prečo sa nám páči? Databáza je úplne nezávislá: nie je žiadnym spôsobom spolufinancovaná ani dotovaná. Okrem oficiálnych údajov ukazuje aj reálne svetové údaje.