Podcasty

Názov URL Popis
Electric Avenue https://greenwaynetwork.com/electricavenue/ Podcast skúmajúci celý ekosystém elektromobility a politické prostredie nabíjania EV v Európe so zvláštnym dôrazom na región strednej a východnej Európy.
BNEF Switched on https://www.bloomberg.com/podcasts/switched_on Budúcnosť energetiky, dopravy, udržateľnosti a viac, v podaní analytikov BNEF.
The Interchange https://www.greentechmedia.com/podcast/the-interchange Týždenný podcast o globálnej energetickej transformácii s hlbokými pohľadmi na technológie, trhy, projekty, financie spoločnosti, fúzie a akvizície, zmeny politiky a trhové údaje.
Na plný prúd https://www.seva.sk/na-plny-prud-prvy-podcast-o-elektromobilite-na-slovensku/ Slovenský podcast o elektromobilite, ktorý sa venuje všetkým informáciám, praktickým radám, ale aj mýtom a predsudkom, ktoré o elektromobilite kolujú.
Talking New Energy https://www.delta-ee.com/TalkingNewEnergy Podcast o rôznych aspektoch súčasného energetického systému v Európe – kvalitné rozhovory a obsah.
EV news daily https://www.evnewsdaily.com/ Denne čerstvé správy z oblasti EV. Primárne zameranie je na EV, ale pokryté je aj nabíjanie a skladovanie energie.