Jednoduchý finančný model nabíjacej stanice na vašej prevádzke

Nabíjacia stanica elektrických vozidiel vo firme, ubytovacom zariadení, reštaurácii či v kancelárskom komplexe predstavuje príležitosť získať nových zákazníkov z radov vlastníkov elektromobilov ako aj nových potenciálnych klientov, ktorí počas nabíjania využijú vaše služby. Zároveň stanica predstavuje ďalší zdroj príjmov popri vašom podnikaní.
Stanica vám tiež poskytne konkurenčnú výhodu. Zákazníkom viete ponúknuť lepšie služby a zároveň budujete pozitívny imidž a reputáciu zelenej značky.
Získajte s nabíjacími službami ďalší firemný benefit pri nábore nových zamestnancov. Prezentovanie vášho záujmu o environmentálne problémy priláka viac záujemcov.
Okrem spomínaných výhod by ste nemali zabudnúť aj na to, že vlastná nabíjacia stanica je lacnejšou alternatívou pre vás a vašich zamestnancov. Nabíjanie v práci je pre vás omnoho výhodnejšie a pohodlnejšie ako na verejných nabíjacích staniciach.
Koľko bude nabíjacia stanica stáť zistíte z našej bezplatnej kalkulačky. Stačia dva kliky a dozviete sa nielen výšku investície, ale aj koľko s nabíjacou stanicou zarobíte. Celý proces je jednoduchý. Zadáte e-mail a obratom Vám zašleme odkaz na kalkulačku, ktorá všetko vypočíta za Vás.

Vstúpte do sveta elektromobility a získajte prístup k zaujímavému obsahu!

Zadajte prosím svoj email!

Loading...